AYD Sohbet Toplantısı 9
Birbirine yakın AVM'ler
birbirinin rakibi midir?


AYD Discussion Meeting 9
Do Neighboring SC's Have
Negative Effect On Each Other


25.05.2011   14.00-16:00

 

Emel ERÇETİN BARLAS
+90 212 353 54 73-74

AYD - Büyükdere Cad. No:185
Kanyon Ofis Blok Kat:3 1.Levent


 

· Takvime Ekle
· Add to Calendar
· AYD Web Sitesi  
· AYD Website
VAKA ÇALIŞMASI: Birbirine yakın AVM'ler birbirinin rakibi midir?
Değerli Üyelerimiz,

Her ay yapmayı planlamış olduğumuz “Sohbet Toplantıları”nın 9.su 25 Mayıs Salı günü saat 14.00-16.00 arası gerçekleştirilecektir.

AVM Yatırımları Konferansı III paralel oturum konusu olan bu akademik çalışmayı daha yakından incelemek ve araştırma yapan kişiler ile birebir konuşup tartışmak için sizleri de bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Nihat Sandıkcıoğlu
Genel Sekreter
CASE STUDY: Do Neighboring Shopping Centers Have Negative Effect On Each Other
Dear Members,

AYD Discussion Meetings are planned to be held for each month and the 9th Discussion Meeting is scheduled on the 25th of May, Wednesday at 14.00 - 16.00pm.

We will be discussing together with the Marmara University Institute of Social Sciences professors and the team who has done the academic research named “Do Neighboring Shopping Centers Have Negative Effect On Each Other”, which was a parallel session subject in the Shopping Center Investment Conference III. We would be glad to have you in this discussion.

Best regards,

Nihat Sandıkcıoğlu
Secretary-General
Katılım 25 kişi ile sınırlı olup, aynı kurumdan azami 2 kişi ile limitlidir. Öncelik üye kuruluşlarımıza verilecek olup, üye olmayanlar için 50 TL katılım ücreti talep edilecektir.
Participation is limited to 25 persons, and max 2 participants from the same company may attend to the meetings. Our members have the priority, and for non-members the participation fee is 50 TL.
©2010 AYD.org.tr